Kartel grafike Rx1950xt

Shitet nga: leutrim 11 Mar 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
shes kartelen grafike Rx1950xt 256mb 256bit ddr3 eshte per programe dhe per loja csgo e bon shum mire eshte ne gjendje te rregullt fotot jan nxjerr prej google
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim