Lartel Grafike per PC

Shitet nga: Andi 12 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes kartelen grafike te re NVIDIA GeForce 9300gs 1000 MB GDDR3. Kartela funksionon per mrekulli dhe nuk ka asnje defekt (eshte e testuar). E pershtatshme per lojera te ndryshme ne PC. Ka dy dalje VGA dhe DVI.

Per informacione te tjera klikoni ne kete link zyrtar te NVIDIA: http://www.nvidia.com/object/geforce_9300M_techspecs.html f

Mund te kontaktoni nepermjet numrit te telefonit dhe ne viber: +37745475681

NVIDIA® Unified Architecture
Unified shader architecture
GigaThread™ technology
Full support for Microsoft® DirectX® 10
Geometry shaders
Geometry instancing
Streamed output
Shader Model 4.0

Full 128-bit floating point precision through the entire rendering pipeline
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim