Llaptop te perdorur dhe pjese te ndryshme

Shitet nga: Andi 15 Sht 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shiten llaptop te cilet jane jashte funksionit ne mungese te ndonje pjese vitale.

1. Mac book Air i5 cmimi 350 E mungon:adapteri, bateria, dhe tastiera.
2. Llaptop Dell (2 cope +plus adapteri ) 40 E
3.Tablet vonino mungon bateria dhe adapteri 50 E
4. Samsung star II (ekrani ne defekt) 20 E

Per detaje dhe informata shtese mund te shkruani ne email adresen:andib255@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim