Monitor DELL Shumë Lirë

Shitet nga: Lekë 01 Krr 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes monitorin Dell shumë lirë monitori është në gjendje perfekte dhe punon shumë mirë.Gjithashtu monitori është i ri i blerë para një muaji por e shes sepse e kam edhe një tjetër.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim