Monitor Fujitsu Siemens 19 Inch

Shitet nga: D. Kelmendi 08 Shk 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes Fujitsu Siemens 19 Inch Me Ka Ardhur Nga Gjermania Eshte Ne Gjendje Te Rregullt Dhe Eshte I Qendrueshem Ka Edhe Antoparlant Monitori Keshtu qe Mundeni edhe Nga Monitori Te Degjoni
Me Kontaktoni Ne Numrin 044676965..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim