Pjese te ndryshme per kompjuter

Shitet nga: Fatijon 15 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Procesor te ndryshme procesor nga 1.7 deri 3.2 me dhe pa pina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim