USB dhe ndegjojese

Shitet nga: Adnan 05 Gsh 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shiten:
2x USB 256GB KingSton HyperX 3.0 origjinale te paperdorura. Shpjetesia: ne portin USB 2.0 lexon 30MB/s - shkruan 30MB/s, ne portin USB 3.0 lexon 225MB/s - shkruan 225MB/s.
dhe
Ndegjojese BeatsTour origjinale te paperdorura, me madhesi te ndryshme gome te cilat pershtaten sipas nevojes, canten e xhepit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim