shes ose ndrroj 24 ram memory ddr 2 nga 1 gig

Shitet nga: arton 31 Krr 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shes ose ndrroj 24 ram memorie ddr 2 nga 1 gig qmimi jan te pa perdorura nga 3 euro copa me shumic si dhe 3 kartela grafike ati radeon nga 10 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim