Aparat per vesh

Shitet nga: Aparat per vesh 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes aparatin e veshit ndihmes per degjim

Aparati eshte shume pak i perdorur dhe eshte i kompletuar edhe me bateri rezerve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim