Tonera

Shitet nga: citroen 24 Jan 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Bëjm Mbushjen e tonerave Hp Canon Samsung Lexmark Brother.
Mbushja e tonerit kushton 10€
Thir ne numrin kontaktues ose viber
+37745231936 044307604
Japum garancion deri ne shpenzimin e fundit te tonerit thir dhe jemi mbrenda 1 ore aty ku keni nevoj Beki Computer me provoj shum vjeqare dhe toner orgjinal nga Japonia vetem 10€ +37745231936
Bejm dhe servisimin e printerav dhe fotokopjev me qmime te volitshme

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim