Iphone 6

Shitet nga: Iphone 03 Jan 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Iphone eshte ashtu si duket ne foto , po foto te tij nuk kam , eshte ne gjendje shume te mire ...


Ka te instaluar Facebook , Skype ETJ po ashtu munt te istaloni dhe gjera tjera

Cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim