Camer SONY

Shitet nga: Halim 11 Nën 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Fotoaparate
Camera osht shum e mir e ruajtur
mua me ka ardhur nga gjermonia dhe mua nuk me duhet .
shes ose nderroj me ndonje oporat Canon , nikon , etj .
inqizimet i ben shum te mira , per me shum informata kontaktoni ne numer te telefonit 045-591-333 flm per mirkuptim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim