Foto aparati Nikon D7000

Shitet nga: Muhamet 20 Shk 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

670 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet foto aparati Nikon D7000. Aparati posedon te gjitha pajisjet duke pëfshirë edhe paketimin. Posedon bateri rezerv dhe SD kartel 64 GB. Ka garancion deri ne fund te viti (trupi).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim