Amiko micro HD

Shitet nga: Ardian 09 Pri 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes amiko micro HD shum pak e perdorur , ka youtube , internet , weather , ka kabllat e audio dhe pamjes vetem kabllen qe hyn nrrym dhe lidhet me te duhet ta blesh

https://www.youtube.com/watch?v=aRp_hRz-KNU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim