DVBT2 Resiver per shiqimin e kanalev me antendhome

Shitet nga: DVB T2 08 Dhj 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Resiver dvb-t2 mundeson shiqimin e kanalev me anten te dhomes apo te kulmit pa kur far pagese shtese ne kualitetin HD.
Nese ndodheni ne Pristhine apo per rreth te Prishines mund te shiqoni NE REZOLICIONIN HD:
KLAN KS
RTV21 HD
KTV
ARTA
21 MIX
21 POPULLORE
21NEWS BIZ
TV 21M
JUNIOR
Por nese keni pamje te mire dhe sinjal te mire te antes do ti pranoni sinjalet: Si Rts,pink, apo Mitrovica dhe te tjer pa as nje pages shtes.
info: 044 565 868
Resiveri eshte i ngjashjshem si ky ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim