Reserver

Shitet nga: aa 18 Jan 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
shes reserver te kujteses ka te paguar kabllovikin dhe sportat pa internet deri me 15 tetor 2016 ka afat qmimi 120 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim