TV "Standart" gjendje gjendje shume te mire

Shitet nga: Arton 15 Mar 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

54,99 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
She's TV "Standart" I ardhur nga Zvicrra ne gjendje shume te mire, pa as nje defekt.
Kontakti: Viber +377 44 557 059
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim