u shit flm mer jep

Shitet nga: Visi 01 Jan 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   260 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv panasonik pllazma 42 inch shum i mir dhe i ruajtur,esht edhe monitor punon prefekt. Shikoni fotot. Kon ne nr 044 656 556 apo 045 60 50 01 dhe ne vajber
+37744656556. Qmini esht Fikss
tv mun ti hjeken zvoqnikat anesh jet vetum ekrani
tv i ka kembet per komod.per mur nuk i kam
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim