Dy televizore NEON 30 Inq dhe GRUNDING 40 Inq

Shitet nga: Albi 12 Mar 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes dy televizore njeri eshte japan Neon 30 inq dhe tjetri gjerman Grunding me 40 inq , te dy kan nga 100 hertz me pamje dhe punojne me rregull .

Ne qmim jane dy TV - Neon eshte 30 euro , Grunding 40 euro

Viber : +386 49 333 917Passat, golf , audi , bmw, mercedes, tv , televizore , neon, grunding ,banesa , shtepi, mjete,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim