Monitor/Televizor

Shitet nga: Kimi 12 Tet 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Televizori/Monitor 17 inch, në gjendje shumë të mirë (si i ri).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim