Tv

Shitet nga: Muli 30 Mar 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Philips
Modeli: 18
Shes tv philips ne gjendje shum te rregullt shum pak i perdorur prodhim hungarez ekrani i tv esht. 45 cm. I gjith tv esht 62 cm esht HD mund te me kontaktoni edhe ne viber 0037745287221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim