Pult

Shitet nga: pilolala 15 Sht 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Ne gjendj shum te mir bateri per 1 vit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim