Samsung LED TV full HD 32"

Shitet nga: Veton 02 Mar 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv samsung full hd me 4 vjet e gjysme garancion shume pak i perdorum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim