Samsung UN65HU9000 lakuar 65 "Garanci 1yr inch 4K

Shitet nga: Dylan Lincoln George 27 Gsh 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 357 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
specifikimet
Numri i produktit: UN55HU9000 (55 "), UN65HU9000 (65"), ose UN78HU9000 (78 ")
Ultra definicion të lartë 4K
rezolutë 3840x2160
Upscaling UHD dhe dimming
Precision zi (dimming lokal)
Core quad plus procesor
Built-in WiFi
Hub zgjuar
Shfletues të plotë Web
Built-in pop-up kamera
Kontrollit lëvizje dhe ndërveprim zë
ekran mirroring
Shiko zgjuar 2.0
Katër lidhjet HDMI
Gjendja: i ri
Garanci një vit

Mirësi kontaktoni MËPOSHTME ::

Telefoni: +447087642325
Viber: +971522598624
Skype: electworld.ltd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim