Shes Tv

Shitet nga: Elvis 24 Shk 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori ne gjendje shume te rregullt pa asnje defekt. Qmimi 30 euro. Numri kontaktues 049803340.Fushë Kosovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim