Shiten SONY 3 sha DHE tv 40 INGJ MARKA ELKOS

Shitet nga: Idriz 08 Jan 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shiten SONY plestejshen tresha 3 4 cpa me qip jan te paisura dhe ne gjendje shum te mir,dhe kan nga 8 loj mbrenda dhe munt ti instalon edhe me hum lojra te ndryshme.
E nje loj me instalu kushton vetem 3 euro qfare do lojre qe deshiron apo qfaredo lojre qe del e re.
po ashtu i posedoj edhe dy 2 TV per shitje 40 ingj marka ELKOS.QMIMI esht per nje cop nje sony kushton 250 euro ndersa TV ja kushton 300 euro me nje vit grancion TV ja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim