Shitet TELEVIZORI

Shitet nga: Adem 20 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori në gjendje të rregullt me çmim prej 40 euro
Gjindemi në Fushë Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim