Shitet televizori

Shitet nga: Orges 03 Jan 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim