TV Hugo 42" (inq)

Shitet nga: Behar Shabani 30 Dhj 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv Hugo (mark Sllovene), 42", Ekranin Led, Full HD, 1920x1080p,Smart, HDMI, VGA, USB etj.
I ri vetem 2muaj i perdorur, edhe 22 muaj (1vit e 10muaj) ka GARANCION.
Arsyeja e shitjes eshte sepse me ka ardhur dhurat tjetri me i madh se ky.
Cmimi i pa negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim