TV

Shitet nga: tv 22 Pri 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor samsung me DVD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim