TV

Shitet nga: fatosi 21 Jan 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet ky tv ne gjendje shume te mire te firmes first austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim