Televizor

Shitet nga: Xhavit 11 Tet 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Tv çmimi fiks 50€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim