Televizor GRUNDIG, 51sh

Shitet nga: Arsim 04 Shk 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim