Televizor LG

Shitet nga: bajram 05 Dhj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin LG 50 inch , televizori eshte ne gjendje shume te mire tv eshte lcd si dhe me tv vjen edhe paisja smart android quad core e cila mundeson tv te behet smart , si dhe mbajtesin e murit te pa perdorun i ri .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim