Televizor/Monitor

Shitet nga: Kimi 14 Tet 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
!!Shes Televizorin/Monitor 17 inch... në gjendje shumë të mirë - si i ri!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim