Televizor

Shitet nga: Loris 08 Jan 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Neo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim