Televizori ne gjendje shum te mir

Shitet nga: Diari 05 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim