Tv Grundig

Shitet nga: Fati 04 Pri 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv Grundig eshte i ardhur nga italia eshte shum funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim