u shit,flm merr jep

Shitet nga: Visi 30 Pri 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv firma HITACHI esht i ri dje me ka ardh nga Suedia. Esht 43 inch ka internet
Esht full hd,ka hdmi,ka wga,esht led etj.
Shikoni fotot. Kon ne nr. 044 656 556 dhe
045 60 50 01 apo ne vaj. +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim