u shit flm merrjep

Shitet nga: TV- QUART 09 Mar 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   35 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV- QUART PUNON SHUME MIRE NGJYRAT I KA SHUME TE MIRA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim