Paiseje muzikore

Shitet nga: Visi 23 Pri 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes paiseje muzikore perforcues zvoqnika
Mikseta mikrofona etj. Shikoni fotot kon
044 656 556 045 60 50 01 apo ne vajber
+37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim