smadhus zeri [pajaqall]

Shitet nga: fisi 24 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Video dhe DVD
shes pajaqallen e firmes majestik model i ri shum e fort veq sa um ka ardh nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim