Kamer vezhguse per shpi apo lokale

Shitet nga: Visi 22 Mar 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Video kamera
Shes kameren e re per shpi apo zyre esht shum e mir me wailles esht shum e vogel dhe mundeni me lan ne vende te fshehta.
Shiko fotot.Kon 044 656 556 045 60 50 01
Apo ne vajber +37744656556.
Shes edhe paiseje Muzikore shikoni fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim