Videokamera digjitale JVC

Shitet nga: faton 25 Tet 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Video kamera
Videokamera digjitale e sapo ardhur nga Suedia.
Eshte e markes JVC, incizon ne format HD, si dhe ka memorie prej 30gb dhe mund te lidhet direkt ne kompjuter.
Mund te incizoni deri ne 8 ore pa nderprere.
Ka zoom deri x34 here.
Me Kamere vjen edhe mbushesi.
Çmimi 120€, kurse nese blihet me tripod, ateher cmimi eshte 140€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim