DWR-a

Shitet nga: art 03 Gsh 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
shesim DWR-A ne akcion me 65 eur Dwr-eshte 16 chanal..

po ashtu kemi edhe kamera me 800 TVL- me 29 euro //
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim