Kamera vezhgimi

Shitet nga: Muharrem 07 Shk 07:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Disa nga punet tona ne Facebook : ilir Regja
Servisim brenda 24 orve 24 / 7 Posedojm

Kamera vezhgimi IP dhe Analog nga vendi dhe distanca

ALARM sigurie qe ju lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

ALARM kunder zjarrit ju lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

Interfoni dhe videofoni

Bejm montimin ne ter KOSOVEN si dhe shtrirjen e kabllove para perfundimit te objektit

Viber + 377 - 44 131 - 659
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim