Black Berry Q5

Shitet nga: Bekim 04 Shk 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Q5
Shes telefonin black barry Q5 eshte smart fone, telefoni eshte i ri nuk eshte i perdorun dhe eshte full unlock,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim