shes htc desire

Shitet nga: fatlum 11 Jan 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhuesi: HTC
Modeli: Desire
vetem gjamin e ka te krisur rregullohet dhe te gjitha paisjet i punojn un vet e perdori po du me ble njo tjeter se spom vyn ky
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim