Iphone 4s 16gb

Shitet nga: Arben 11 Pri 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Iphone 4s ne gjendje Jasht mase i rujtur !
Mobili veq sa ka ardh nga suedia dhe une vet jom pronari !
Mobil osht i hapur per te gjitha kartelat !
Qmimi osht 150euro edhe mund te them qe ky osht cmimi i fundit !!
Per me shum info kontaktoni ne :
049874189
Ose ne Viber
+46762739297
Une jom ne kosov deri me daten 18!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim