Iphone 5 16gb full unlock

Shitet nga: Iphone 04 Pri 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes iphone 5 16Gb full unlock Esht ne gjendje te rregullt dhe i rujtun Fotot jon orginale te telefonit Ndrrim nuk boj Numri kontaktus 044840228
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim